Revitalash – Opinie, Cena, Efekty oraz Gdzie Kupić? Allegro Czy Strona Producenta? (Porównanie odżywek)

odżywka Revitalash i konkurująca ceną Miralash

 Revitalash i Miralash to dwie najbardziej popularne odżywki, które w rankingach najlepszych odżywek do rzęs zajmują topowe miejsca. Obie odżywki posiadają naturalne składniki dzięki którym wygląd rzęs stosujących je kobiet ulega bardzo dużej poprawie.

Postanowiłam więc sprawdzić jakie są: opinie, cena i efekty Revitalash w stosunku do drugiej odżywki oraz która z nich jest lepsza i opłaca się ją bardziej kupić, a także gdzie ją kupić na stronie producenta czy np. na allegro. Warto zaznaczyć, że w przypadku odżywki Miralash na stronie producenta są często duże promocje.

Revitalash Cena vs Miralash Cena

Kluczową rolę mającą bardzo duży wpływ na cenę danego produktu jest jego reklama. Na pewno bardziej rozreklamowaną odżywką jest Revitalash, ze względu więc na to, że producenci zainwestowali dużo w marketing odbiło się to na cenie odżywki. Jest to jeden z głównych czynników, który wpłynął na tak dużą dysproporcję cenową pomiędzy tymi odżywkami. Drugim bardzo ważnym elementem, który miał na to wpływ jest fakt iż Revitalash można kupić wszędzie (aukcje internetowe,aptek,drogerie) i dlatego każdy ze sprzedawców kupił ją w cenie hurtowej i narzucił swoją marżę.

Różnica w cenie tych dwóch odżywek jest naprawdę znaczna (ponad dwukrotna). Cena Revitalash  to 330 zł (3,5 ml preparatu-pełna kuracja), natomiast  drugiej z nich to 149 zł (3 ml preparatu-pełna kuracja). 

Dlatego przy tak dużej różnicy w cenie warto porównać te dwie odżywki również pod względem opini i efektów i zobaczyć która z nich, spełnia bardziej Nasze oczekiwania i jest Najlepszą Odżywką Do Rzęs w Rankingu.

Revitalash Efekty vs Miralash Efekty

Stosując obie odżywki na sobie oraz biorąc pod uwagę różne opinie z internetu na ich temat, mogę stwierdzić, że zarówno efekty po stosowaniu  jednej jak i drugiej są bardzo dobre, w obu przypadkach widać wyraźną poprawę w wyglądzie rzęs, które stają się:

 1. dłuższe
 2. grubsze
 3. mocniejsze
 4. ciemniejsze
 5. gęstsze

Wszystko to dzięki dobrze dobranym oraz naturalnym składnikom z roślin min. wyciągu z rzeń-szenia , które wchodzą w skład obu odżywek. Jeśli chodzi  jednak o czas po jakim jest poprawa wygrywa Miralash, po nawet 2 tygodniach stosowania tej odżywki widać już często pierwsze rezultaty(rzęsy robią się dłuższe i grubsze, zaczyna wyrastać więcej nowych rzęs), w przypadku Revitalash efekty widać  po ponad miesiącu. W obu przypadkach cała kuracja trwa ok 4- 5 miesięcy.

Sposób aplikacji odżywek, jest również bardzo podobny:

 • robi się go po demakijażuRevitalash przewyższająca ceną
 • za pomocą cienkiego aplikatora nakłada się odżywkę u nasady rzęs
 • trzeba to robić regularnie

W przypadku pierwszej wystarczy raz dziennie, natomiast drugą  można nakładać dwa razy dziennie. Warto wspomnieć , że Miralash wchłania się bardzo szybko w ciągu minuty, natomiast na wchłonięcie Revitalash trzeba poczekać ok 5 minut. Zaznaczę również, że gdy używałam obu produktów, ani jeden ani drugi nie wywołał u mnie podrażnienia, niestety w internecie spotkałam się z opiniami, że czasami kobiety stosując Revitalash miały lekko zaczerwienioną i podrażnioną skórę wokół oczu(zwłaszcza po pierwszym użyciu).

Revitalash Opinie vs Miralash Opinie

Miralash dopiero co niedawno weszła na rynek, szybko jednak zaczyna robić się o niej coraz głośniej bowiem stosuje ją coraz więcej konsumentek  również tych z branży filmowej i modelingowej. Wszystko to dzięki temu, iż opinie te są bardzo pozytywne i stosujące je kobiety polecają ją wszystkim swoim znajomym.W internecie również znajdziemy  o niej mnóstwo bardzo korzystnych komentarzy.

Revitalash opinie, których  jest bardzo dużo ma  różne, zarówno pozytywne jak i negatywne. Niektóre konsumentki, nie znając Miralash stosowały Revitalash, dopiero gdy się o niej dowiedziały ze względu iż cena pierwszej z nich jest zdecydowanie niższa postanowiły ją wypróbować. Mają więc porównanie (tak jak i ja) jak działają obie odżywki i z ich opinii wynika, że nie wróciły już do wcześniejszego produktu. Poniżej dwie z nich:

Opinie Joli, fotomodelki, 20 lat:
Pracuję w zawodzie fotomodelki już od kilku lat, nie da się ukryć że najbardziej liczy się w nim wygląd. Z figurą nigdy nie było u mnie problemu, mogłam jeść zawsze co chciałam a i tak nadal byłam szczupła. Zawsze jednak gdy szłam na casting mówiono mi bym bardziej podkreśliła swoje rzęsy. Przypadkowo natknęłam się w internecie na reklamę Revitalash. Kupiłam przez allegro i zaczęłam ją stosować. Niestety żadnych efektów. Nie wiem może była to jakaś podróbka, albo na mnie po prostu nie działało. Po jakimś czasami moja kosmetyczka poleciła mi z kolei Miralash. Teraz już przezornie kupiłam ją ze strony producenta i efekty naprawdę mnie zadowalają, mam super długie, grube rzęsy, na zdjęciach moje oczy są wyraźne i nikt mi nie mówi żebym zadbała o swoje rzęsy.

Opinie Oliwii, sprzedawczyni, 35 lat:
Pracuję w sklepie odzieżowym od 10 lat, lubię zawsze ładnie wyglądać. Moje rzęsy były jednak od zawsze moim problemem: krótkie, jasne. Widząc wszędzie reklamę Revitalash, mimo iż produkt ten był bardzo drogi kupiłam go. Przy pierwszych użyciach trochę szczypały mnie oczy ale potem było ok. Po ok. miesiącu zauważyłam że moje rzęsy były dużo dłuższe, ciemniejsze, myślałam że tak zostanie. Niestety po skończonej kuracji wróciły „stare rzęsy”,  na dodatek więcej mi ich wypadało…Nie stać mnie już było na zakup  Revitalash, więc zaczęłam szukać w necie i znalazłam dużo tańszy i jak wynika z opinii innych kobiet lepszy Miralash. Używam go od 2 miesięcy i efekty są lepsze nawet niż w przypadku poprzedniej odżywki, oczy nigdy mnie nie szczypały a w dodatku rzęsy są nie tylko grube i dłuższe ale też i mocniejsze.

Revitalash vs Miralash, Gdzie Kupić: Allegro czy Strona Producenta?

Revitalash można kupić praktycznie  wszędzie min.:w aptece internetowej, drogeri, na allegro. Jest to druga (oprócz wysokich wydatków producentów na reklamę) z przyczyn tak wysokiej jej ceny, bowiem jej wytwórca sprzedał ją firmom po niższej cenie a one by zarobić narzuciły swoją marżę. Odradzam także zakup na allegro bowiem jest to miejsce gdzie często można kupić podrobione produkty. Producenci Miralash nie zainwestowali dużo w marketing, jedynym miejscem gdzie można kupić odżywkę jest strona producenta i dlatego jej cena jest o ponad połowę niższa.

Podsumowanie

Podsumowując, jakość odżywki Miralash  jest w niektórych aspektach lepsza od Revitalash i spełnia Nasze oczekiwania co do poprawy wyglądu rzęs lepiej. Biorąc więc pod uwagę stosunek jakości do ceny, wychodzi on zdecydowanie na  korzyść tańszej z nich, sama również zdecydowanie ją polecam. W tym przypadku nie warto jest przepłacać. Zachęcam więc do jej kupna ze strony oficjalnej producenta.

NA RZĘSY
PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

 1. Racja czasami nie warto przepłacać,ja używałam Revitalash dwa lata temu bo nie wiedziałam nawet o istnieniu Miralash. Stan moich rzęs niestety znowu się pogorszył i dwa tygodnie temu zamówiłam tym razem Miralash. Muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona z efektów i to bardziej niż przy poprzedniej odżywce.Nie szczypią mnie oczy tak jak wcześniej,rzęs zaczęło rosnąć więcej i zrobiły się mega ciemne.

 2. Zdecydowanie polecam Miralash, nie stosowałam Revitalash ale zapewniam że efekty po Miralash są zadowalające i nie trzeba używać jeszcze droższej odżywki,bo to zwykły marketing.

 3. Mi też się podoba ten artykuł,bo już miałam zamawiać Revitalash a po nim zmieniłam zdanie,chociaż trochę zaoszczędzę i kupię sobie jeszcze dobry tusz do rzęs xxx

ZOSTAW ODPOWIEDŹ